English

درباره ما فعالیت ها همکاران تماس با ما
1 / 3
Machineries
2 / 3
Food
3 / 3
Trade


درباره ما


گروه بازرگانی اینتک از سال 1362 فعالیت خود را در امور بازرگانی بین‌المللی آغاز نموده‌است. این گروه با تکیه بر تجربه خود در امر تجارت و با شناخت کافی از نیازهای کنونی بازار داخلی فعالیت‌های خود را همواره گسترش داده و در صنایع متفاوت حضور پیدا کرده است. هم اکنون این گروه، در راستای ماموریت کلی خود، با هدف گسترش جغرافیایی حیطه کاری و با اتکا به نیروی انسانی متخصص در امور بازرگانی و کسب و کار نوین و همچنین با برخورداری از تجهیزات و دفاتر فعال در اروپا، خاورمیانه و آمریکای شمالی شروع به واردات و تامین مواد اولیه خوراکی از آمریکای جنوبی به منطقه خاورمیانه کرده است. تا بدین طریق به چشم انداز بلند مدت خود که همانا ایفاء نفشی موثر در ارتقاء کیفیت و ایجاد تنوع و تامین مواد اولیه ممتاز برای صنعت شیرینی و شکلات منطقه و ایران عزیز می‌باشد، دست یابد.

فعالیت ها

گروه بازرگانی اینتک، با توجه به ماموریت بلند مدتی که برای خود در نظر گرفته است، در حال فعالیت برای رسیدن به چشم انداز این شرکت مبنی بر ایفای نقش موثر در ارتقای کیفیت و ایجاد تنوع در محصولات تولیدی صنعت شیرینی و شکلات منطقه با تهیه و تامین ممتاز ترین مواد اولیه می باشد.


در همین راستا و برای معرفی بهترین تولید کننده چنین مواد اولیه غذایی با کیفیتی بالا ،شرکت اینتک با شرکت اکوادوری کوفینا، که یکی از شرکت های تراز اول در زمینه تولید مشتقات کاکائو می باشد. در حال حاضر، گروه اینتک مفتخر است که تنها نماینده و توزیع کننده محصولات ممتاز شرکت معتبر کوفینا در منطقه خاور میانه است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را .کلیک کنید


COFINA

همکارانintechdubailogo

Intech International FZCo.


شرکت بین المللی اینتک در منطقه آزاد و استراتژیک جبل علی دبی، واقع در امارات متحده عربی ، در سال 2003 به عنوان یک شرکت تجاری با تمرکز اصلی فعالیت در زمینه واردات و صادرات ماشین آلات کار چوبی و فلزی ، ماشین آلات اندازه گیری دقیق، خطوط تولید کلید چرخشی، تجارت سیمان، کلینکر، قیر طبیعی، مواد معدنی و ضایعات و تامین قطعات خودرو مانند قطار قدرتی و جعبه دنده خودرو تاسیس شده است.

blazedcedarlogo

Blazed Cedar


. این شرکت جهت ارائه خدمات راه حلهای کسب کاربه مشتریان در کانادا و دیگر مناطق جهان تاسیس گردیده استتماس با ما

  •   ٠٢١٢٢٠١٠٣٥٥
  •   +98(21)22010355
  •   info@Intech-ir.com
  • آدرس پستی: تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، بلوار گلشهر، ساختمان آی‌تک، طبقه هشتم، واحد 70